Chcete praktického lékaře, který na Váš zdravotní stav nahlíží komplexně a společně s Vámi hledá cesty, jak nemoci nejen léčit, ale i jim předcházet? Pak jsme pro Vás tou správnou volbou. 

Komplexnost, prevence, spolupráce a důvěra. Takové jsou naše hodnoty, které v naší každodenní práci ctíme. Společně se specializovanými pracovišti z Fakultní nemocnice jsme připraveni Vám nabídnout tu nejlepší péči. 

Chcete se k nám registrovat? Stačí se jen objednat a přinést na první návštěvu kartičku zdravotní pojišťovny a dostupné zprávy od lékařů-specialistů. Výpis ze zdravotní dokumentace od stávajícího praktika si vyžádáme vlastní cestou. 

Přijímáme všechny pacienty bez ohledu na jejich původ či rodný jazyk. Lékařka hovoří anglicky, německy, rusky, maďarsky a litevsky. 

Pacientům cizí národnosti nabízíme bezplatnou zdravotní péči na základě víza, nebo v případě, že máte sjednán jiný druh pojištění. V případě potřeby zdravotního ošetření s sebou k prvnímu ošetření doneste doklad o udělení víza, či smlouvu s pojišťovnou, pas a případně lékařské zprávy.

Naše péče

Poskytujeme komplexní diagnostickou a léčebnou péči. Vyšetření i léčba běžných akutních i chronických onemocnění včetně dispenzarizace (vysoký tlak, onemocnění štítné žlázy, cukrovka aj.), předpis léků apod.

Provádíme preventivní prohlídky a vyšetření, screeningová vyšetření (např. test okultního krvácení do stolice), poradenství ve zdraví i nemoci, či pravidelná očkování.

Odběry krve, moči a jiného biologického materiálu provádíme přímo na našem pracovišti. Některá vyšetření krve, např. hodnoty CRP - tj. "známek zánětu" - nebo Tp, D-dimery - vyhodnocujeme na přístrojích přímo v ordinaci během pár minut.

Přímo u nás v ordinaci provádíme předoperační vyšetření před různými zákroky. 

Svým pacientům rádi poradíme s jejich zdravotními problémy telefonicky nebo e-mailem (praktik@fnol.cz). Komunikujeme rychle a spolehlivě.

Krom dříve zmíněných vyšetření CRP, glykemie, Tp T, D-dimery přímo v ordinaci poskytujeme také vyšetření okultního (skrytého) krvácení do stolice, které pomůže odhalit např. počáteční stadia nádorů tlustého střeva, vyšetření EKG - tj. "natáčení srdce", které se používá v diagnostice široké škály srdečních onemocnění a ABI - měření kotnikových tlaků pro časné odhalení ischemickou chorobu dolních končetin. Také poskytujeme prevenci syndromu diabetické nohy.

Pacienty, kteří nejsou ze zdravotních důvodů schopni dostavit se do ordinace, navštívíme a ošetříme v domácím prostředí.